pgg-1


Kopalnia Węgla Kamiennego „RUDA”


Ruch  „Bielszowice”

( obejmuje także Ruch Pokój oraz Halemba )

    ul. Halembska 160
41-711 Ruda Śląska  tel. 32 717 31 43
e-mail bielszowice@zzmw.eu  strona www
Przewodniczący Zarządu Zakładowego:
    PAZDUR GRZEGORZ


Kopalnia Węgla Kamiennego „Bolesław Śmiały”

    ul. św. Barbary 12
43-174 Łaziska Górne  tel.32 717 53 91
e-mail b.smialy@zzmw.eu
Przewodniczący Zarządu Zakładowego:
    PIEKARCZYK BOGUSŁAW


Kopalnia Węgla Kamiennego „ROW”

Ruch „Chwałowice”

    ul. Przewozowa 4
44-206 Rybnik  tel. 32 729 31 13
fax 32 422 69 43
e-mail chwalowice@zzmw.eu
Przewodniczący Zarządu Zakładowego:
    BUCHALIK KRYSTIAN

Ruch „Marcel”

ul. Korfantego 52
44-310 Radlin
tel. 502 434 829  fax. 32 7292 504
e-mail: marcel@zzmw.eu
Przewodniczący Zarządu Zakładowego
RYBACZYK SEBASTIAN


Ruch „Rydułtowy”

    ul. Leona 2
44-280 Rydułtowy  tel. 32 729 41 13
fax 32 457 77 23
e-mail rydultowy@zzmw.eu   strona www
Przewodniczący Zarządu Zakładowego:
    GOMOLEC TOMASZ


Kopalnia Węgla Kamiennego „Piast-Ziemowit”

Ruch „Ziemowit”

ul. Pokoju 4
43-143 Lędziny tel. 728 871 338
e-mail ziemowit@zzmw.eu
Przewodniczący Zarządu Zakładowego
SŁOWIK KRZYSZTOF



Kopalnia Węgla Kamiennego „Murcki-Staszic”

    ul. Karolinki 1
40-467 Katowice,tel.: 32 256 40 97,
fax: 32 255 57 94
e-mial staszic@zzmw.eu
Przewodniczący Zarządu Zakładowego:
    KUPISZAK DAMIAN

Kopalnia Węgla Kamiennego „Mysłowice-Wesoła”

    ul. Kopalniana 5
41 – 408 Mysłowice  tel. 32 317 50 00,
fax: 32 225 38 49
e-mail wesola@zzmw.eu
Przewodniczący Zarządu Zakładowego:
    RZEZIK MAREK

Kopalnia Węgla Kamiennego „Wieczorek”

    ul. Szopienicka 58
40 – 432 Katowice  tel. 32 707 56 00,
fax: 32 255 73 55
e-mail wieczorek@zzmw.eu
Przewodniczący Zarządu Zakładowego:
    KUCHARSKI TADEUSZ

Kopalnia Węgla Kamiennego „Wujek”

 ul. Wincentego Pola 65
40-596 Katowice  tel.: 32 208 50 00
fax: 32 208 55 07
e-mail wujek@zzmw.eu
Przewodniczący Zarządu Zakładowego:
    RIEGER MIROSŁAW